Товар успешно добавлен в корзину.

Интернет зоомагазин Харьков zoo-baza.com.ua 098-62-62-460, 099-450-75-09, 093-761-60-06
Корзина:
у Вас
0
покупок:

Bayer Profender


Таблетка в форме косточки для уничтожения гельминтов ЖКТ и их личинок в организме собаки


шт. купить
арт. - 85105493
1 табл
42 грн.Германия Производство - Германия
Скидка для грумеров и питомников Скидка для грумеров и питомников
Скидка для постоянных клиентов Скидка для постоянных клиентов
zoo-baza.com.ua рекомендует zoo-baza.com.ua рекомендует
Машинка Бесплатная доставка по Харькову при заказах от 300 грн.

Таблетки у формі кісточки для внутрішнього застосування для знищення гельмінтів шлунково-кишкового тракту та їх личинок в організмі собак.
 
Склад
1 таблетка містить діючі речовини: празіквантел - 9,4 %; емодепсид - 1,9 %.
 
Застосування
Лікування та профілактика собак при ураженні змішаними інвазіями, спричинюваними гастроінтестинальними нематодами (круглими гельмінтами) та цестодами (стьожковими гельмінтами) наступних видів:
- нематоди - зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 3 та 4 стадії) Toxocara canis; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Toxascaris leonina; зрілі та незрілі форми Ancylostoma caninum; зрілі та незрілі форми Uncinaria stenocephala; зрілі, незрілі та личинкові форми (личинки 4 стадії) Trichuris vulpis;
- цестоди - Dipylidium caninum, Taenia spp.; зрілі та незрілі форми Echinococcus multilocularis; зрілі та незрілі форми Echinococcus granulosus.
 
Дозування
Мінімальна рекомендована доза емодепсиду - 1 мг/кг маси тіла та празіквантелу - 5 мг/кг маси тіла, що еквівалентно 1 таблетці на 10 кг маси тіла. Однократне застосування.
Для перорального застосування собакам. Оскільки таблетки мають м’ясний запах, собаки зазвичай поїдають їх без додавання їжі.
Застосовувати тільки після голодної дієти (якщо застосування препарату планується на ранок, собаку не годувати ввечері). Після застосування препарату собаку не годувати 4 години.
 
Протипоказання
Не застосовувати цуценятам віком до 12 тижнів або менше 1 кг маси тіла.. Не застосовувати при відомій гіперчутливості до діючих речовин препарату.
 
Форма випуску
Таблетки випускають в картонних упаковках, що містять блістери з алюмінієвої фольги: 4 блістери по 6 таблеток - всього 24 таблетки в упаковці.